Incoterms a celní hodnota

Termíny

16. listopadu 2023, čtvrtek

Délka webináře

začátek 9:00, předpokládaný konec 16:00


Cena

2 990 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu.

Webinářem Vás provede

Mgr. Josef Vachtl, ředitel Celního úřadu pro hlavní město Prahu

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením webináře na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.

V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy přímo prostřednictvím mikrofonu nebo formou chatu. Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.

Program webináře

  • Základní výklad pojmů náklady a rizika a jejich vzájemné vazby
  • Využití INCOTERMS při určování celní hodnoty
  • Jednotlivé dodací podmínky na konkrétních příkladech podle dopravy, silnice, železnice, letecká doprava, pošta a námořní doprava (EXW, FCA, CPT, CIP, DAP, DPU, DDP, FAS, FOB, CFR, CIF)

Registrace na webinář

nebo se můžete přihlásit na celý Certifikovaný kvalifikační kurz CELNÍCH DEKLARANT za zvýhodněnou cenu, který Vám poskytne ucelený pohled na celní problematiku ZDE

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.