Kombinovaná přeprava

Datum konání

n/a

Délka webináře

začátek 9:00, předpokládaný konec 12:30

Webinářem Vás provede

Prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D., rektor Vysoké školy logistiky v Přerově

Zaměřuje se na logistické přepravní řetězce, dodavatelskou logistiku a city logistiku. V oboru logistiky má dlouholeté zkušenosti v pedagogické, odborné a vědecké činnosti. Aktivně působí na mezinárodním poli, především v SRN, Slovensku, Polsku a Chorvatsku. Úzce spolupracuje s řadou logistických, dopravních a spedičních firem.


Komu se hodí

Webinář je určen zejména pracovníkům exportních a importních firem, dopravních a spedičních firem, celním deklarantům apod.

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením webináře na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.


V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy přímo prostřednictvím mikrofonu nebo formou chatu.  Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.

Cena

1 990 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu.

Program webináře

- Systémy kombinované přepravy pro zvýšení comodality v dopravě

- Technické prostředky pro kombinovanou přepravu

- Systémy obsluhy území s využitím kombinované přepravy

- Kombinovaná přeprava jako alternativa pro převod přepravních objemů na železnici


Registrace

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.