Novela zákona o obchodních korporacích

učinná od 1. ledna 2021

Termíny

Webinář již proběhl

Délka webináře

začátek 9:00, předpokládaný konec 15:00

Webinářem Vás provede

Mgr. Martin Zástěra, zakládající partner advokátní kanceláře AZ LEGAL, lektor a konzultant

Od roku 2008 získával praxi v advokátních kancelářích až do roku 2015, kdy si otevřel samostatnou advokátní praxi a pak následně v roce 2016 se stal zakládajícím partnerem advokátní kanceláře AZ LEGAL. Má značné zkušenosti v oblastech práva obchodních korporací, pracovního práva, nemovitostí, trestního práva, insolvenčního práva a vymáhání pohledávek. Podílel se na přípravě a realizaci různých kurzů a školení, a to tematicky i jako lektor. Přednášel např. pro Nezávislý odborový svaz Policie ČR a další významné instituce.

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením webináře na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.

Z webináře bude pořízen audiovizuální záznam, který bude k dispozici všem účastníkům.

V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy přímo prostřednictvím mikrofonu nebo formou chatu. Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.

Cena

1 990 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu. Pokud účastník doporučí školení dalším 5 osobám, které si školení závazně objednají, získá slevu 100% nebo další školení (jednodenní) dle vlastního výběru zdarma.

Program webináře

  • Důvody přijímaných změn a jejich stručné shrnutí
  • Smlouva o výkonu funkce
  • Vyloučení statutárního orgánu
  • Zpřísnění odpovědnosti statutárních orgánů při úpadku společnosti
  • Druhy podílů
  • Kmenové listy
  • Působnost valné hromady
  • Individuální dotazy


Registrace

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.