Obecná bezpečnost výrobků při dovozu ze třetích zemí

Jste dovozce či příjemce nepotravinářského zboží ze třetích zemí? Tento seminář vás seznámí se všemi povinnostmi a vlastnosti výrobků při propouštění do volného oběhu. Detailně a na praktických příkladech bude vysvětleno jaká dokumentace je vyžadovana celními orgány při dovozu vybrané citlivé komodity či zboží z hlediska obecné bezpečnosti výrobků.

Bude představen kompletní proces povinností dovozců při navrhování nepotravinářských výrobků do volného oběhu v rámci obecné bezpečnosti výrobků

Termíny

1.Q. 2021

Délka webináře

začátek 9:00, předpokládaný konec 13:00

Webinářem Vás provede

plk. Mgr. Michal Šafra, vedoucí oddělení netarifních opatření, Generální ředitelství cel

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením webináře na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.

Audiovizuální záznam bude účastníkům k dispozici po dobu 10 dní od skončení webináře.

V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy formou chatu. Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.

Cena

1 990 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu. Pokud účastník doporučí školení dalším 5 osobám, které si školení závazně objednají, získá slevu 100% nebo další školení (jednodenní) dle vlastního výběru zdarma.

Program semináře

  • Evropská a národní legislativa
  • Harmonizované, regulované a ostatní výrobky
  • Značení výrobků
  • Kompetence celních orgánů
  • Orgány dozoru nad trhem
  • Povinnosti dovozců a výrobců při dovozu harmonizovaných výrobků ze třetích zemí
  • Předměty běžného užívání
  • Rozbor vybraných výrobků harmonizované sféry - dokumentace k dovozu a fyzické vlastnosti těchto komodit

Registrace

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.