Zboží dvojího užití

Webinář si klade za cíl seznámit účastníky s problematikou mezinárodních kontrolních režimů v průběhu celního řízení, zejména s ohledem na problematiku zboží dvojího užití, jeho identifikace, problematiku mezinárodních sankcí a vojenského materiálu. Webinář poskytne informace vývozcům, dovozcům, nebo deklarantům projednávajícím předmětné komodity jako jsou např. identifikace zboží, kontrolní orgány, průběh celního řízení, licence a povolení, problematika kontroly v oblasti mezinárodních sankcí apod.

Termíny

2.Q. 2022

Délka webináře

začátek 9:00, předpokládaný konec 14:30

Cena

2 690 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu.


Webinářem Vás provede

kpt. Mgr. Dušan Ernest, oddělení netarifních opatření, Generální ředitelství cel

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením seriálu na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.


V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy přímo prostřednictvím mikrofonu nebo formou chatu. Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.

Program webináře

  • Úvod do problematiky
  • Problematika vojenského materiálu
  • Problematika mezinárodních sankcí
  • Zboží dvojího užití
  • Identifikace zboží dvojího užití
  • Ostatní zákazy a omezení bezpečnostního charakteru
  • Vysvětlení některých způsobů identifikace zboží dvojího užití a vojenského materiálu
  • Práce s otevřenými zdroji: TARIC, EUR-lex, internetové stránky státních orgánů atd.


Registrace

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.