Změny v celním sazebníku od 1. ledna 2022

Účastníci webináře budou seznámeni se změnami společného celního sazebníku EU (tzv. kombinovaná nomenklatura), které mají pro sazební zařazení zboží zásadní význam a dále změnami harmonizovaného systému popisu a číselného označování zboží (tzv. harmonizovaný systém), na kterém je kombinovaná nomenklatura založena. S ohledem ke skutečnosti, že ke změnám harmonizovaného systému dochází jedenkrát za pět let, tak se jedná o změny většího charakteru, než tomu bylo např. v minulých letech.

Datum konání

Audiovizuální záznam webináře ze dne 17. února 2022

Délka záznamu

2h 33m


Cena

2 690 Kč bez DPH

V případě účasti více osob z jedné firmy je poskytována sleva 10 % na každou další osobu.

Webinářem Vás provede

plk. Mgr. Petr Mareš, vedoucí referátu celní nomenklatury, Generální ředitelství cel

Připojení na webinář

Vysílání probíhá prostřednictvím MS Teams. Přístupové údaje obdrží každý posluchač před zahájením webináře na svou emailovou adresu. Stačí pak kliknout na odkaz v emailu a připojíte se do on-line školicí místnosti. Po technické stránce není vyžadováno žádné zvláštní vybavení, stačí běžný počítač se zvukovým výstupem (reproduktory nebo sluchátka), případně mikrofon. Připojit se můžete také z mobilního telefonu nebo tabletu.

Z webináře bude pořízen audiovizuální záznam, který bude k dispozici všem účastníkům.

V průběhu webináře můžete pokládat své dotazy přímo prostřednictvím mikrofonu nebo formou chatu.  Otázky můžete posílat také s předstihem na emailovou adresu info@addconsulting.cz.


Program webináře

  • Úvod do problematiky
  • Změny v celním sazebníku od 1. ledna 2022
  • Závěrečné shrnutí

Registrace na webinář

Způsob platby - převodem. Po objednání vystavíme a emailem odešleme zálohovou fakturu. Každému účastníkovi budou zaslány detailní informace emailem.